GÜNCEL PERSONEL BORDRO DÖKÜM

Şu tarihte değiştirildi Tue, 09 Nov 2021 şunda: 11:15 AM

Bordro döküm ekranlarında mevcut bordro dökümünün yanı sıra, yeni bordro döküm özellikleri tasarlanmış olup gerekli güncelleme kullanımınıza sunulmuştur.Yapılan bu güncelleme neticesinde;

İşyeri 

Bölüm

Aylar 

Personel Bordro Günlük/Saatlik Ücret Bordro Türü (Sütunları seçmek için buraya tıklayınız. ) 

Sayfa Sonu 

Düzenleyen İmza

Kontrol Eden İmza

Onay İmza

SSK Grup

Tarih Göster 

Sayfa Numarası Yazdır

Rapor Türü

Parametreleri seçim olanağı ile beraber karşınıza gelmektedir.Seçenekler arasında yer alan “Bordro Türü” ibaresi ile artık alınacak olan döküm için kullanıcı kendi isteğine göre bordro dökümünde dizayn yapabilmektedir. 


Sütun seçenekleri ile dökümde ilgili personele ait bilgilerin satır sıralaması belirlenebilmektedir. 

Bunun yanı sıra “Sütunları seçmek için buraya tıklayınız.” ibaresi ile yer alması istenen başlık bilgilerinde seçim hakkı mevcuttur.
Sütunları seçmek için buraya tıklayınız ibaresi ile karşınıza Rapor Sütun Detayları penceresi gelecektir. 

Bu ekranda; bordro üzerinde yer alması istenilen başlıkların satır düzenlemesi, hangi sıralama ile görüntüyü oluşturması gerektiği ve alınacak olan döküm üzerinde sahip olacağı genişlik düzenlemesi yapılabilmektedir. 


Sayfa sonu seçeneği ile Kayıt Bölünmesin ,Kayıt Bölünsün ve ilgili personelleri tek seferde ayrı sayfalara döküm alabilmek için Her Personel Bir Sayfa şeklinde seçenekler mevcuttur. 

Dökümler de artık personel imza bilgisinin yanı sıra ; Kontrol Eden İmza ve Onay İmza seçenekleri de mevcut olup Göster /Gösterme tercihi ile döküme yansıtılabilmektedir. 
Kalan diğer parametrelerde ise Göster / Gösterme seçenekleri ile tercihe bağlı yine dizaynlama işlemlerinize devam edebilir ve rapor türüne göre döküm alabilirsiniz. Rapor alırken size sunulan seçimler arasında yer alan ; “open document metni” tercihi ile Linux işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinden de döküm alınabilme ayrıcalığı sağlanmıştır.Tüm bunların yanı sıra mevcut güncelleme haricinde sistemde bugüne kadar yer alan raporlama olanağı halen sistemde korunmakta olup istek doğrultusunda eski sürüm üzerinden de döküm alınabilme durumu devam etmektedir 
 

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız