02.11.05 Raporlu Personel İşlemleri

Şu tarihte değiştirildi Mon, 05 Apr 2021 şunda: 08:43 PM

Raporlu Personel İşlemleri ekranında Onaylanmış ve Onaylanmamış rapor bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Ayrıca ekran içerisinde e-vizite butonu ile e-vizite ekranına bağlanabilirsiniz.

 

Onaylanmamış Raporlu Personelleri Sorgula: Sorgulama yapılacak şirket ya da şirketler seçildikten sonra “Onaylanmamış Raporlu Personelleri Sorgula” butonuna tıklanmalıdır.

Sorgu sonucu ekranda listelenmektedir. Raporu onaylamak için “Onaylama ekranını açmak için tıklayınız.” Yazısına tıklayınız.

Program Onay Bekleyen Rapor Listesi ekranına bağlanmaktadır. Ekran içerisinden rapor bilgisini onaylayabilirsiniz. Ancak Onaylanan rapor çıktısı programdan yapılan bağlantılarda alınamamaktadır.

Onaylanmış Raporlu Personelleri Sorgula: Sorgulama işleminden önce Filtre butonu ile onaylamış raporlara ait tarih aralığı belirleyebilirsiniz. Sorgulama yapılacak şirket ya da şirketler seçildikten sonra “Onaylanmış Raporlu Personelleri Sorgula” butonuna tıklanmalıdır.

 

 

Sorgu sonucu ekranda listelenmektedir. Görüntülemek için “Onaylı personelleri görüntülemek için tıklayınız.” Yazısına tıklayınız.

 

 

Rapor bilgisi yer alan personeller ekranda görüntülenmektedir. Onaylı raporları ilgili dönemdeki puantaj kartına kayıt etmek isterseniz. “Onaylı personelleri Luca’ya aktarmak için tıklayınız.” Yazısına tıklayınız. Böylelikle personel kartı içerisinde “Diğer/İzin İşlemleri” ekranında Hastalık ve Dinleme izin tanımı otomatik oluşacak ve puantaj kartına yazılacaktır.

 

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız