02.09 PERSONEL EXCEL AKTARMA

Şu tarihte değiştirildi Mon, 05 Apr 2021 şunda: 06:47 PM

Dışarıdan LUCA programına personel aktarmak ve var olan personellerinizin toplu bir şekilde bilgileriniz güncelleme için bu alanı kullanabilirsiniz.  

Personel listesi yüklemek için altta bulunan “Yeni personel tanımları için kullanacağınız Excel Şablonunu İndirmek için buraya tıklayınız” yazısına tıklayarak şablonu indirin. Aktarım işleminin sağlanabilmesi için indirmiş olduğunuz şablondaki kırmızı başlıklı alanları doldurmanız gerekmektedir.

  

Yüklemek istediğiniz işyeri ve bölümü seçin. Dosya seç aracılığı ile doldurmuş olduğunuz Excel şablonunu seçin.  Butonu aracılığı ile personellerinizin aktarım işlemini gerçekleştirebilir ve personel kartlarınızı oluşturabilirsiniz.

Personel Veri Güncelleme;

Önceden işlem yapmış olduğunuz personeller ile ilgili güncelleme yapmak için Personel Veri Güncelleme alanından ilk önce Rapor butonuna basarak rapor alın.   Almış olduğunuz rapor içerisinden gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra Güncellenecek Personel Dosyası bölümünden Dosya seç aracılığı ile dosyanızı seçip Güncelle butonu aracılığı ile personel kartlarınızdaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. 

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız