e-SMM Şablonu - Makbuz Tasarımı

Şu tarihte değiştirildi Sat, 17 Oct 2020 şunda: 12:06 AM

e-SMM Şablonu : Şablon tanımlama işlemini Serbest Meslek Defteri > e-SMM Toplu İşlemler alanından e-SMM Toplu İşlemler alanından e-SMM Şablonu butonu ile şablon tanımlama ekranına geçebilirsiniz.

 

Şablon tanım ekranında esmm de çıkması için TÜRMOB Logosu, kendi logonuzu ve kaşe resminizi yükleyebilirsiniz. Logonuzun konumunu Sağ ve Solda yer alacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Metin yazma alanından istemiş olduğunuz notları yazabilir ve Net alınan tutar bilgisinin yazıyla yazmasını sağlayabilirsiniz.

Logo ve kaşe için yükleyeceğiniz dosyaların boyutlarını sistem otomatik olarak küçültür. Dosya boyutu büyük olan resimleri yüklememeye özen gösteriniz.

Dosya Seç konumunda Logo ve Kaşe resimlerimizi seçiyoruz. Dosya formatları: .jpg  .jpeg  .png   .gif uzantılı olmalıdır.

TÜRMOB Logosunun basılması kullanıcı seçimlidir.

Metin alanından e-SMM de çıkmasını istemiş olduğumuz not bilgilerini yazabilir. (Banka bilgisi , IBAN vb.)

Metin alanında Net Alınan Tutar bilgisinin yazıyla da yazması için Not kesiminde "Net Alınan Toplam" değerini yazıyla göster kutucuğu işaretlenir. Metin yazdıktan sonra bu butona basarsanız tutar yazısı makbuzunuzda metinden sonra tutar yazısı gelecektir.

 

 

Tanımlamalar yapıldıktan sonra Mevcut şablon ile örnek e-SMM görüntülemek için buraya tıklayınız yazısı ile tanımlamalarınızı şablon olarak görebilirsiniz.

 

 

 

Bu işlemleri tamamladıktan sonra e-SMM’lerinizi İşNET’e gönderme sırasında Göster ve Gönder işleminde tanımlanan şekilde makbuzlarınızı görebilir ve döküm alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız